A101 5 Mart 2020 Elektronik Ürünlerinde Neler Var!

A101 5 Mart 2020 Elektronik Ürünlerinde Neler Var!

Mart ayının ilk haftasında yayınlanacak olan A101 5 Mart 2020 kataloğunda yine fırsatlarla dolu bir çok ürün yer alıyor ve Elektronik ürünler yine göz kamaştırıcı. Elektronik ürünleri yine ilk sayfasında görüğümüz bu katalogda cep telefonunu değiştirmek isteyenler için bir fırsat olacak olan y9  Prime üst segment cep telefonu yer alıyor. Sekiz çekirdekli yonga setine sahip olan bu cep telefonunda geliştirilmiş yapay zeka ile profesyonel fotoğraflar çekmek artık çok daha kolay.

16 MP ön 16 + 8 + 2 Arka üçlü kamera!.

İlk olarak iphone modellerinde gördüğümüz üçlü kamera özelliğini Huawei Y9 Prime cep telefonunda görebilirsiniz. Bu telefon fotoğraf çekinmeyi ve çekmeyi sevenler için büyük bir fırsat olacak diyebiliriz.

4GB Ram’e sahip olan y9 oldukça yeterli olacak ve bir çok işleminizi kolaylıkla yapabileceğinden emin olabilirsiniz 128GB dahili hafızası bulunan bu cep telefonuna istediğiniz bir çok içeriğide depolayabilirsiniz. Depolama sorunu yaşamadan telefon kullanmanın keyfini çıkarın 🙂

A101 5 Mart Toshiba Full HD Televizyon İndirimi!.

5 Mart tarihinde A101 marketlere gelecek olan bir diğer elektronik üründe Toshiba 108 ekran Full HD Smart Led TV’dir. 2.099 TL ile satışa sunulacak olan bu televizyon dizi ve film hayranları için vazgeçilmez bir ürün diyebiliriz. Taksitli olarak sahip olabileceğiniz bu televizyon 2.215 TL ile taksitli olarak sunuluyor. Full HD ekran kalitesine sahip olan bu ürün Aynı zamanda Smart TV özelliği ile internetten bir çok içeriği ve diziyi izlemenize izin vermektedir.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

| Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. |
| We ❤ Google | Şalgamın Faydaları Saymakla…