Bim 28 Şubat 2020 Kataloğu

Bim 28 Şubat 2020 Kataloğu

Küçük ve dar sokaklarda yürürken yıllar önce yavaş yavaş çoğalmaya başladığını fark ettiğimiz Bim marketlerini hatırlıyor musunuz? Şimdi Türkiye’nin bütün bölgelerinde ve neredeyse il ve ilçelerinde yer alan Bim şubeleri her geçen gün müşterilerine yeni ürünler sunarak büyümeye devam ediyor. Bim 28 Şubat 2020 kataloğu ile Şubat ayının son kataloğunda sunacağı indirim ürünlerini yayınladı ve Cuma gününden itibaren tüm şubelerinde satışa sunacak.

Bim 28 Şubat İndiriminde Gelecek Ürünler!.

Günümüz teknolojisinin çok sağlıklı ilerlediğini ve verimli çalışmalar yaptığını söyleyemeyiz. Ama cep telefonunu bir ihtiyaç olarak gören kişiler için kaçırılmayacak bir fırsat 28 Şubat tarihinde Bim marketlerde sizi bekliyor. Meizu M6T cep telefonu 3GB Ram 32 GB depolama hafızasına sahip akıllı cep telefonu sadece 799 TL indirim ile şubelerde satışa başlayacak ve büyük bir ilgi göreceğini düşünüyoruz.  Diğer büyük indirimlerin başında 479 TL ile sunulan Buhar kazanlı ütü geliyor. Özellikle ev hanımlarının büyük ilgisini çekecek olan bu ürüne peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz.

Evde küçük hazırlıklar yapmayı sevenler içinde en uygun fiyat diyebileceğimiz bir mini fırın yer alıyor 28 Şubat Bim kataloğunda. Kumtel mini fırın 159 TL ile büyük indirimler arasında ve yine ev hanımlarının ilgisini çekecek ürünlerin başında. Bunun yanında fakir el mikseri, arnica blender gibi ürünlerde kaçırılmayacak fiyat indirimleri ile sunuşuyor. Çekmeceli ekmeklik mutfağınızdaki bir çok nereye koysam düşüncesiyle rahatsız olduğunuz küçük malzemeleri doldurabileceğiniz bir dolap görevi görecek. Bütün bu fırsatlar sizin için en uygun fiyatlar ile seçilmiş ürünler olduğunu ve bütün şubelere belirli sayılarda gönderildiğini unutmayın. Bu ürünlere Bim 28 Şubat 2020 tarihinden itibaren size yen yakın şubelerden satın alabilirsiniz!.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

| Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. |
| We ❤ Google | Diş Kliniği Rehberi…