Diş Kliniği Rehberi Bütün Diş Kliniklerini Listeliyor!.

Diş Kliniği Rehberi Bütün Diş Kliniklerini Listeliyor!.

Diş alanında oldukça ilerlemiş ve profesyonellik kazanmış binlerce diş polikliniği aktif olarak farklı illerde hizmet veriyor. Bu klinikler nüfus nedeniyle çoğunlukla İstanbul merkezli olarak gözüksede diğer illerde de oldukça fazla oldukları yok sayılamaz. Tabiki alternatifler bu kadar çok olunca diş tedavisi olmak isteyen hastalarında akıllarında hep bir soru işareti oluyor, hangi klinik daha iyi, diş sorununuzu hangisi daha etkili şekilde sonlandırabilir ve kişiye özel daha bir çok soru. Diş poliklinik, Tüm illerde bulunan en iyi klinikleri listeleyerek hastalar ile klinikler arasında bir köprü olmayı hedeflemiş. 81 ilin tamamında aktif olarak rol oynamak için çalışmalarını hızlandıran bu dijital platform milyonlarca kullanıcıya ulaşmak için adım adım ilerliyor.

Diş RehberiDiş Kliniği Kayıt Gereksinimleri Neler?

Diğer rehberlerden ayrı bir oluşum olmaya çalışan platformda kliniklerin üye olmaları, rehbere kayıtları mümkün değil. Kayıt talebi sonrasında incelemeler başlatılarak uygun üyelik tipine kayıtları tamamen editörler ve yöneticiler tarafından yapılmaktadır.

Farklı üyelik tipleri sayesinde isteyen klinikler seçtikleri illerde eğer boşluk varsa zirvede kalabilme imkanları bulabiliyorlar. Silver, Gold ve Platin üyelikler farklı özellikler ile kliniklere sunuluyor ve isteyen klinikler bu üyeliklerden birisini seçebiliyor. Standart klinik kayıtları en son kayıt olan kliniği ilk sırada listelemeye uygun şekilde düzenlenmiş. Bu sayede yeni kayıt olmak daha cazip oluyor ve ilk kayıt olanlar için en azından silver üyelik almak daha kârlı bir seçim oluyor. Diş kliniği, eğer üyelik tipleri dolu ise o üyelik sonlandırılana kadar farklı bir klinik ile değişimi veya satışı yapılmaması konusunda oldukça katı kurallar koymuş. Eğer bir klinik üyeliğini düzenli şekilde sürdürürse her hangi bir değişiklik yapılması veya o üyeliğin iptal edilmesi söz konusu olamıyor.

Diş Klinikleri

Klinik Tasarım Şablonları!.

Tamamen optimize edilmiş bir tasarım ile karşımıza çıkan bu rehber diğerlerinden çok daha farklı olduğunu daha ilk görüşte fark ettiriyor. Fazla göz yoran ve kalabalık objelerden tamamen arındırılmış sade bir tasarım yer alıyor. Tıpkı genel tasarımda olduğu gibi klinik listelerindede aynı şekilde sade ve şık bir tasarımla sadece telefon numarası ve adres yerine kliniği detaylı tanıtan bir sayfa oluşturuluyor. Bu sayfada her klinik için klinik adına bir adet link imkanıda bulunuyor. 81 ilin düzenli olarak aktifleşerek ilerlediği bu projede Çorum ve Amasya illeri pilot il olarak seçildi ve çalışmalar hızlı bir şekilde ilerliyor. Çorum Diş Kliniği‘ni inceleyebilir ve genel işleyiş hakkında fikir sahibi olabilirsiniz!.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

| Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. |
| We ❤ Google | Bim 28 Şubat…