EnPara’dan Komisyonsuz Bankacılık

EnPara’dan Komisyonsuz Bankacılık

Enpara, QNB Finansbank A.Ş. tarafından müşterilerin beğenisine sunulmuş, yine QNB Finansbank A.Ş. ile birlikte yola devam eden ve Finansbank’a ait şube ve ATM’ler üzerinden işlem yapılmasına olanak sağlayan bir yan iştirak konumundadır.

Enpara Bu Kadar Mükemmel mi?

Enpara Komisyonsuz Bankacılık sloganıyla kart ücreti almamayı, kendi sözleşmesinde de açık açık belirtmiş tek banka olma özelliğini taşımaktadır. Enpara.com sitesi üzerinden online işlem yapmaya olanak tanıyan Enpara’da, aynı zamanda mobil uygulaması ile de bütün bankacılık işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Enpara Kredi KartıEnpara, maaş müşterisi olsun ya da olmasın EFT/ Havale işlemlerinin tamamından ücret almamaktadır. Ayrıca birikim hesaplarıyla ve “Ayın Enparalısı” özelliğiyle de piyasaya göre makul oranda faiz imkanı sunmaktadır. Ayın enparalısı olabilmek için komisyonsuz bankacılık sloganıyla işlem yapan enparanın ürünleri üzerinden basit birkaç işlem yapmanız yeterlidir. 100 TL para çıkışı, 100 TL kredi kartı ödemesi vb. işlemler sizi ayın enparalısı olmaya bir adım daha yaklaştırmakta ve ayın enparalısı olmanız durumunda fazladan yüzde 1 faiz oranıyla birikimleriniz değerlenmektedir. Hem de bu yüzde 1’lik artış ay bitene kadar devam etmektedir.

Enpara Hiç Kaybettirmez mi?

Komisyonsuz bankacılık Enpara, özellikleri bakımından her ne kadar diğer bankaların ürünlerinden üstün görünse de, bu noktada yanlış bilinen bir durumu açıklığa kavuşturmak gereklidir. Enpara, EFT/ Havale gibi işlemlerden ücret almaz ve hesap işletim ücreti talep etmez ama bu banka ile birçok bankanın sunmuş olduğu ek taksit imkanlarından faydalanamazsınız.

Enpara tarafından sunulan kredi kartının kart aidatı olmamasının yanında, bahse konu kart ile yapılan alışverişlerden birçok banka tarafından sunulan puan kazanımından faydalanamazsınız.

Sonuç olarak Enpara ve Enpara’ya bağlı ürünleri tercih edecekseniz Komisyonsuz bankacılık özelliğinin yanında diğer bankaların ürünlerinde olan ve Enpara’da olmayan özellikleri iyi kavramanız Enpara ürünlerinin sizin için uygunluğunu anlamanız açısından önemlidir

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

| Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. |
| We ❤ Google | Yüksek Lifli Besinler