I-Life Zed Air – Laptop İncelemesi

Bir çok şirket ürünlerini ülkemizde satışa çıkarmaya yavaş yavaş başlamış gözüküyor. Bunlara bir yenisi eklenen i-life digital technology şirketi 4 yeni laptop modelini ülkemizde satışa sunmaya başladı.

I-Life Zed Air – Laptop İncelemesi

Oldukça ucuza satılan modelleri de bulunan bu laptopların ülkemizde ne denli tutulacağı oldukça merak konusu günlük hayatımızın her alanında bulunan ihtiyacımız olan teknolojinin nimetlerinden ülkemizde biraz pahalıya faydalanıyoruz bu pahalılık sonucunda ihtiyacımız olan ürünleri oldukça fazla fiyatlara alıp performans konusunda istediğimiz sonuçları alamayabiliyoruz.

Düşük özelliklere aldığımız dizüstü bilgisayarların bizlerin ihtiyacını ne denli karşılayacağı merak konusu oluyor ilk aldığımızda performans konusunda herhangi bir sıkıntıya uğratmasa da zamanla performansının düşebileceği oldukça mümkün olabilir.

Artık yüksek performans istediğimiz dizüstü bilgisayarların fiyatları aşırı yükselmiş vaziyette bu yüzden hangisini alacağımız yada verdiğimiz bu kadar paraya değeceği konusunda ister istemez endişelerimiz oluyor. Piyasaya yeni çıkan ürünler ve hatta ülke piyasasına yeni girecek olan ürünler belkide indirimli olarak gelebilirler.

I-life Zed Air Dizüstü Bilgisayar

Ülkemiz piyasasına yeni girecek olan bu şirket bizlere oldukça ucuz fiyatlı ürünler sunacağa benziyor. Şimdilik 4 farklı dizüstü bilgisayar ile piyasaya çıkacak bu ürün farklı özelliklere sahip olacaklar fiyat farkları bu ürünler arasında özelliklerine göre değişiyor. Ama zed air modeli şu anda ülkemizde 700 TL gibi oldukça uygun bir fiyata satılıyor. Fiyatından anlayacağınız gibi oldukça düşük özelliklere sahip ama kullanıcısına göre fiyatı oldukça uygun bu bilgisayarla yapabileceğiniz işlemler kısıtlı ama sadece bir notebook olarak düşünürseniz eğer kesinlikle işinize oldukça yarayacaktır.

Tablet yada bilgisayar almak arasında kaldıysanız eğer bu ürün ikisi arasında bir durumda İntel atom işlemcisi bulunan bu ürünün ağırlığı 1 kilogram civarında piyasadaki en ucuz ürün olabilir ama gerek kasası gerek klavyesi bu ürünü alınabilir kılıyor. 1080P videoları oldukça rahat oynatabilen bir ekran kartına sahip 32GB gibi  düşük bir hafızası olsada sd kart ile bu sıkıntı giderilebiliyor.

Micro HDMI girişine sahip bu bilgisayarın oyun kalitesi istediğiniz özelliklere sahip olmayabilir. Ama makale veya  blog yazılarınız için yada yurtta veya evde dizilerimi izlemek için alacağım derseniz bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

| Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. |
| We ❤ Google | Samsung Galaxy M20…