Kimler Öğrenci Kredi Kartı Alabilir?

Kimler Öğrenci Kredi Kartı Alabilir?

Hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan kredi kartları artık nakit alışverişin önüne geçti diyebiliriz. Bir çok kişi 10 TL üzeri alışverişlerini bile kredi kartı ile ödüyor ve elektronik alışverişlerini kesin olarak kredi kartına taksitli olarak alıyor. Kredi kartları genellikle maaşı ve sigortası düzenli olarak olan kişilere verilirken bazı kampanya dönemlerinde veya gerek duyulduğunda hiç bir geliri olmayan kişilerede verilebilmektedir. Sizin için hiç geliri olmayan kişiler olan öğrencilerin kredi kartı alabilme imkanlarını değerlendirdik ve hangi bankaların kredi kartı limiti ne kadar onu değerlendirdik.

Öğrenciler için kredi kartı veren bankalar düşük limitli ve bankayıda riske etmeyen kredi kartlarını öğrenciler için sunmaktadır. Bu kredi kartları ek kartlardan farklı olarak kişilere göre atanmaktadır. Her bankanın diğer bankalara göre farklı özelliklerde sunulan ve öğrencilere özel kredi kartları vardır. Aşağıdaki listeden öğrenciler için sunulan kredi kartları ve limitlerini öğrenebilirsiniz.

ÖĞRENCİ KREDİ KARTLARI VE BANKALAR KDV Dahil %8
Yapı Kredi – Play Kart  1.300 TL
Akbank – Exi26  1.000 TL
TEB – ÜniversiTEB Bonus Kart  500 TL
Garanti Bankası – Bonus Genç  500 TL
Vakıfbank – Like Card 500 – 1.000 TL
Ziraat Bankası – Genç Bank Kart 500 TL

Bu kartlarda genellikle taksitli alışveriş yapılamamaktadır. Bankalar kişinin kullanımına göre ve öğrencilik sonrasındaki çalışma, maaş durumlarına göre limit arttırımı yapabilir veya diğer özellikli kartları ile değişimler yapabilir.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

| Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. |
| We ❤ Google | Şalgamın Faydaları Saymakla…