Samsung Galaxy s20 Plus telefon incelemesi

Samsung Galaxy s20 Plus telefon incelemesi

2020 yılında en iddialı telefon modellerinden biri olan Güney Koreli şirket Samsung’un üretmiş olduğu Galaxy s20 Plus telefon modelinin 1.000 dolar bandında satışa sunulacak olması bu telefonun çok kaliteli donanımlar kullandığının göstergesidir. Cihazın Android 10 işletim sistemi, gelişmiş stereo höparlörleri led flaşlı 12 mega piksel çift kamerası hibrit Optik zoom 3x yeteneği süper çözünürlükte 30 x digital yakınlaştırma yeteneği 120 derecelik ultra geniş sensörü ve görüş kameraları bulunuyor. Ayrıca ivmeölçer jeomanyetik sensör barometre sensörü yakınlık sensörü gibi sensörleri de olan Bu cihazın 25 watt hızlı şarj adaptörü var cihazın kablosuz şarj özelliği de bulunuyor.

 Samsung Galaxy s20 Plus telefon özellikleri

Samsung s20

Samsung Galaxy s20 Plus telefon 6.7 inç qhd Dynamic Amoled teknolojisini kullanan bir ekrana sahiptir Bu cihazın iki türlü üretimi vardır. Birinde Exynos 990 işlemci kullanırken diğer varyantta Snapdragon 865 işlemci kullanılmıştır. Dahili alanı 128 ile 512 GB kadar çıkabilen farklı versiyonları bulunmaktadır. RAM donanımı olarak 12 GB RAM kullanan Bu cihazda NFC Bluetooth kablosuz internet Çift sim desteği bulunmaktadır. Ayrıca ana arka kamerası 64 mega piksel olarak tasarlanan cihazın 3 kamerası daha arka kısımda yer alıyor; bunların ikisi 12 mega piksel bir tanesi ise derinlik kamerası olarak yer alıyor. Ön tarafa 10 mega piksel bir kamera yerleştiren Samsung suya fiziksel darbelere çamura ve toza karşı korunaklı olduğunu gösteren ip68 sertifikası ile geliyor.

Makinede Parmak izi sensörü 4.500 mili amperlik bataryası dikkat çekici özellikleri arasında yer alıyor. Toplamda 186 gram ağırlığında olan bu cihazın kalınlığı 78 milimetre olarak tasarlanmış ve 16.2 santimetre uzunluk 7.37 santimetre genişliği bulunuyor. Bulut mavisi kozmik gri ve kozmik siyah kasa renkleri ile gelen cihazın Dynamic Amoled 2 x görüntüleme teknolojisi vardır, arka kamerası 4000 x 3000 piksel çözünürlük desteklemektedir. 2 kamerası 3648 x 2736 piksel çözünürlük sunabiliyor. 128 GB dahili alanı olan bu telefonda, alanı yetersiz görenler için mikro SD ve transflash özellikleri vardır.

Samsung s20 ne kadar

Samsung Galaxy S20 telefonun donamım özellikleri oldukça iyi özelliklerdir hatta Ultra varyantında bu özellikler biraz daha abartılmış ama sanki Samsung da APPLE’nin yolunu fiyat bakımından izlemeye başladı. Vivo, Huawei ve Realme, Xiaomi gibi firmalar varken ve daha iyi özellikleri çok daha ucuza sağlayabiliyorlarken, bu özelliklere 1.000 dolar ödemek hiç de akıllıca olmayacaktır. Piyasa dalgalanmalarına bakarak Samsung firmasının da sirkülasyon olmadığında büyük bir indirime gitmek zorunda kalacağı kesin.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir yorum.

| Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. |
| We ❤ Google | Diş Gıcırdatma Nedenleri…